Kiirülevaade

CEP reie toestajad
49,90 €

* Nõutud väljad

49,90 €

CEP kompressiooniga reie toestajad

Suure pildi vaatamiseks tee pildil topeltklikk

Zoom Suumi välja
Suumi sisse

Rohkem vaateid

  • CEP quad sleeves

Detailid

Kompressiooniga reie toetajat saab kasutada sportimise ajal, kui ka järgselt. CEP Quad reiekompressioon tagab 360° kompressiooni lihastele ja aitab lihastel kiiremini taastuda. Neid on mugav kanda ka spordipükste all. Allavajumist takistab ülaservas olev silikoonriba.

Sihtgrupp: jooksjad, triatleedid, võistkonna aladJookse kiiremini – jookse kergemalt – taastu kiiremini – tunne end paremini

CEP kompressioon-toodetel on patenteeritud surve avaldamine lihastele, mis tagab teaduslikult tõestatud vereringe ja saavutusvõime kasvu. Ei ole vahet, kas oled tippsportlane või tavaline harrastaja - CEP kompressioontooted on mõeldud kõigile spordiga tegelejatele!

Sinu eelised:

Enne treeningut – lihased aktiveeruvad, väheneb vigastuse tekke oht

Treeningu ajal – parem saavutus (kiirem jooks – jooksu aeg võib paraneda kuni 5%!, nelja tunnise maratoni puhul on see isegi kuni 12 minutit), stabiliseeritus (liigesed, sidemed ja kõõlused on toetatud), lihaspinge vähenemine (kergem joosta: kuni 5% võrra väiksem pingutus samadel tingimustel), kiirem taastumine (piimhape eemaldub lihastest kiiremini, võimaldades sellega lihastel rohkem tööd teha)

Pärast treeningut – kiirem ja lühem taastumisaeg (CEP kompressioon-toodetega on puhkeoleku vereringe kuni 30% kiirem tavapärasest)

Meie tehnoloogia pakub Sulle:
• Tõhusam vereringe
• Rohkem hapnikku lihastesse
• Rohkem energiat
• Kiirem piimhappe eemaldamine lihastest
• Kiirem taastumine
• Liigutuste suurem täpsus

Materjali koostis: Lisaks oma kompressioonomadustele on sokid optimaalselt jalale sobivaks kujundatud. Nad ei libise alla ega moodusta joostes volte. Ülaserva siseküljel on silikoonriba (sarnaselt rattapükstele), mis hoiab toestaja mugavalt paigal ega lase sel nihkuda.

Materjal – 85% polüamiid, 15% elastaan, valmistatud Saksamaal


Integrated Power System - lisasurvet tekitav niit tagamaks saavutusvõime ja vereringe kasvu.

Lisainformatsioon

Tarneaeg 2-5 päeva
Sugu Unisex

Toote märksõnad

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.

Andke oma kommentaar

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet
Hind