CEP Reflective kompressioonpõlvikud

Kiirülevaade

Sääre ümbermõõt
M III (32-38 cm)
M IV (39-44 cm)
M V (45-50 cm)
N II (25-31 cm)
N III (32-38 cm)
N IV (39-44 cm)

54,90 €

* Nõutud väljad

54,90 €

CEP Reflective kompressioonpõlvikud

Suure pildi vaatamiseks tee pildil topeltklikk

Zoom Suumi välja
Suumi sisse

Rohkem vaateid

 • CEP Reflective kompressioonpõlvikud
 • CEP Reflective kompressioonpõlvikud
 • CEP Reflective kompressioonpõlvikud
 • CEP Reflective kompressioonpõlvikud

Detailid

 • nnovaatiline SMART REFLECTIVE tehnoloogia - eriline helkurefektiga niidistik helendab ja tagab maksimaalse nähtavuse pimedas.
 • CEP poolt patendeeritud meetod, optimaalse surve avaldamiseks lihastele, kiirendab vereringet ja suurendab lihaste jõudlust.
 • Kõrgtehnoloogiline ülesehitus tagab ideaalse sobivuse jalaga - villide tekkimise võimalus on viidud väga minimaalseks.

  CEP REFLECTIVE KOMPRESSIOONPÕLVIKUD  - PARIM NÄHTAVUS 360-KRAADI ULATUSES!

  CEP Reflective kompressioonpõlvikud annavad võimaluse suurendada oma saavutusvõimet nii, et oleksid alati nähtav ja saaksid sportida turvaliselt. Toote eriline disain teeb jooksja veelgi nähtavamaks - ideaalne nähtavus 360-kraadi ulatuses on nii pimedates kui ka halva nähtavusega oludes alati garanteeritud. CEP kompressioonpõlvikute puhul on kasutatud tõeliselt täpset MEDI kompressiooni, mis sobib ideaalsselt kasutamiseks nii sportides kui ka kiiremaks taastumiseks enne või pärast sportimist. MEDI kompressioon parandab vereringet jalas ning kompressiooni stimuliseerivad ja stabiliseerivad omadused muudavad jala liikumised tuntavalt täpsemaks ning dünaamilisemaks. MEDI kompressioon aitab parandada vereringet, mis tagab jalgadele optimaalse toitainete varustamise - suurem jõudlus ja kiirem taastumine. CEP Reflective põlvikud aitavad vähendada vigastustesse sattumise ohtu, tagavad jalgade stabiilsuse ja suurendavad jala turvatunnet sportimisel. Toote parimateks omadusteks on ka anatoomiline sobivus, ülimalt hea soojuse ja niiskuse juhtivus ning täiuslik sobivus - toode ümbritseb jalga nagu teine nahk, mis aitab unustada villide tekke.

  CEP KOMPRESSIOONPÕLVIKUTE KASUTAMISE EELISED

  Enne sportimist

  Kasutades CEP kompressioonpõlvikuid enne treeningut aktiveeruvad teie jalalihased ja väheneb vigastustesse sattumise oht.

  Sportimise ajal

  CEP kompressioonpõlvikud stabiliseerivad teie jalalihaseid, vähendavad lihaspinget (muudavad jala tuntavalt kergemaks) ja aitavad jalalihastel sportimise ajal kiiremini taastuda (piimhape eemaldub lihastest kiiremini, suurendades sellega lihaste jõudlust).

  Pärast sportimist

  CEP kompressioonpõlvikud kiirendavad lihaste taastumisaega. Kompressioonpõlvikuid kasutades on puhkeoleku vereringe kuni 30% tavapärasest kiirem - kiirem ainevahetus ja tekkinud jääkainete eemaldamine.

  CEP KOMPRESSIOONTOODETE PARIMAD OMADUSED

  Tõhusalt parandatud vereringlus

  Parem hapniku ja toitainete sisaldus lihastes suurendab jõudlust ja vastupidavust sportides.

  stability technology.jpg

  Optimeeritud stabiilsus

  Naharepseptorite aktiveerimine stabiliseerib tõhusalt jalalihaseid ja suurendab inimese kehatunnetust. CEP kompressioontoodete stabiliseeriv omadus aitab liigestel isereguleerimist soodustada.

  regeneration.jpg

  Taastavad omadused

  CEP kompressioontooted aitavad kiiremini eemaldada metaboolseid jäätmeid, et kiirendada energiavarude taastumist lihastes.

  anatoomiline disain.jpg

  Anatoomiline disain

  Täiuslikult disainitud anatoomiline sobivus kaitseb jalga nagu teine nahk ja vähendab tõhusalt villide tekkimise võmalust.

  KUIDAS VALIDA ENDALE SOBIV SUURUS?

  CEP Reflective kompressioonpõlvikute õige suuruse valimisel tuleb juhinduda sääreümbermõõdust!

  KUIDAS CEP KOMPRESSIOONPÕLVIKUID LIHTSASTI JALGA PANNA?

  https://www.youtube.com/watch?v=LXMYEYJs-kY

  HOOLDUSJUHEND

  CEP pakub kõrgtehnoloogilisi ja kõrge kvaliteediga tooteid - ainult nõuetekohane hooldus võib tagada piiramatu toimimise pikema aja jooksul.

  MATERJAL
  17% elastaan
  83% polüamiid

  CEP Compression Sportswear on Saksamaa ettevõte, mis toodab innovaatilisi kvaliteetseid kõrgtehnoloogilisi kompressioontehnoloogial põhinevaid spordiriideid. Absoluutselt kõik pakutavad tooted on enne turulejõudmist läbinud põhjaliku tootearenduse ja testimise. CEP kompressioontooted on pälvinud ülimalt positiivse tagasiside - neid kasutavad ka paljud maailma tippsportlased, mis on suur tunnustus kvaliteedile. CEP on oma tootesegmendis olnud turuliider tänu üle 60 aasta pikkusele kogemusele. CEPi brändi omanikuks on Saksamaa ettevõte Medi Gmbh, mis on üle poole sajandi tootnud ja arendanud meditsiinilisi kompressioonsukkasid veenihaiguste raviks ja ennetamiseks, samuti ka liigese tugesid ning proteese. CEP teeb oma asja suure südamega ja nii, et parim kvaliteet, toimivus ja ainulaadne mõju oleks Sinu jaoks garanteeritud.

Lisainformatsioon

Tarneaeg 2-5 päeva
Sugu Unisex

Toote märksõnad

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.

Andke oma kommentaar

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet
Hind