Kiirülevaade

Sääre ümbermõõt
M III (32-38 cm)
M IV (39-44 cm)
M V (45-50 cm)
N II (25-31 cm)
N III (32-38 cm)
N IV (39-44 cm)

34,90 €

* Nõutud väljad

34,90 €

CEP Reflective säärised

Suure pildi vaatamiseks tee pildil topeltklikk

Zoom Suumi välja
Suumi sisse

Rohkem vaateid

 • CEP Reflective säärised
 • CEP Reflective säärised
 • CEP Reflective säärised
 • CEP Reflective säärised

Detailid

 • Innovaatiline SMART REFLECTIVE tehnoloogia - helkurefektiga niidistik helendab ja tagab hea nähtavuse pimedas.
 • CEP poolt patendeeritud meetod, surve avaldamiseks lihastele, kiirendab vereringet ja suurendab lihaste jõudlust.
 • CEP kompressioonsäärised vähendavad lihasvibratsiooni, stabiliseerivad jalalihaseid, vähendavad vigastuste tekkimise võimalust.

  CEP REFLECTIVE SÄÄRISED  - SUUREM JÕUDLUS JA TURVALISUS!

  CEP Reflective säärised on valmistatud, et suurendada sportlase jõudlust ja turvalisust. Spetsiaalsest helendavast niidistikust valmistatud kompressioonsäärised tagavad sportlase nähtavuse 360-kraadi ulatuses. Antud sääriste puhul on kasutatud tõeliselt täpset MEDI kompressiooni, mis sobib ideaalselt kasutamiseks nii sportimise ajal kui ka kiiremaks taastumiseks enne või pärast sportimist. MEDI kompressioon parandab vereringet jalas ning kompressiooni stimuleeriv ja stabiliseeriv mõju muudab jala liikumised tuntavalt täpsemaks ja dünaamilisemaks. CEP sääriste väga headeks omadusteks on ka selle anatoomiline sobivus ning tõeliselt hea niiskuse ja soojuse juhtimine. CEP säärised on toode, mis aitab vähendada vigastustesse sattumise ohtu, pakub jalgadele turvatunnet ja stabiilsust ning seda kõike nii, et säilib ülim mugavus.

  CEP SÄÄRISTE KASUTAMISE EELISED

  Enne sportimist

  Kasutades CEP sääriseid enne treeningut aktiveeruvad teie jalalihased ja väheneb vigastuste tekkimise oht.

  Sportimise ajal

  CEP säärised stabiliseerivad teie jalalihaseid, vähendavad lihaspinget (muudavad jala tuntavalt kergemaks) ja aitavad jalalihastel sportimise ajal kiiremini taastuda (piimhape eemaldub lihastest kiiremini, suurendades sellega lihaste jõudlust).

  Pärast sportimist

  CEP säärised kiirendavad lihaste taastumisaega. Sääriseid kasutades on puhkeoleku vereringe kuni 30% tavapärasest kiirem - kiirem ainevahetus ja tekkinud jääkainete eemaldamine.

  CEP KOMPRESSIOONTOODETE PARIMAD OMADUSED

  Tõhusalt parandatud vereringlus

  Parem hapniku ja toitainete sisaldus lihastes suurendab jõudlust ja vastupidavust sportides.

  stability technology.jpg

  Optimeeritid stabiilsus

  Naharepseptorite aktiveerimine stabiliseerib tõhusalt jalalihaseid ja suurendab inimese kehatunnetust. CEP kompressioontoodete stabiliseeriv omadus aitab liigestel isereguleerimist soodustada.

  regeneration.jpg

  Taastavad omadused

  CEP kompressioontooted aitavad kiiremini eemaldada metaboolseid jäätmeid, et kiirendada energiavarude taastumist lihastes.

  anatoomiline disain.jpg

  Anatoomiline disain

  Täiuslikult disainitud anatoomiline sobivus kaitseb jalga nagu teine nahk ja vähendab tõhusalt villide tekkimise võmalust.

  KUIDAS VALIDA ENDALE SOBIV SUURUS?

  CEP sääriste õige suuruse valimisel tuleb juhinduda sääreümbermõõdust!

  HOOLDUSJUHEND

  CEP pakub kõrgtehnoloogilisi ja kõrge kvaliteediga tooteid - ainult nõuetekohane hooldus võib tagada piiramatu toimimise pikema aja jooksul.

  MATERJAL

  79% polüamiid
  21% elastaan

  CEP Compression Sportswear on Saksamaa ettevõte, mis toodab innovaatilisi kvaliteetseid kõrgtehnoloogilisi kompressioontehnoloogial põhinevaid spordiriideid. Absoluutselt kõik pakutavad tooted on enne turulejõudmist läbinud põhjaliku tootearenduse ja testimise. CEP kompressioontooted on pälvinud ülimalt positiivse tagasiside - neid kasutavad ka paljud maailma tippsportlased, mis on suur tunnustus kvaliteedile. CEP on oma tootesegmendis olnud turuliider tänu üle 60 aasta pikkusele kogemusele. CEPi brändi omanikuks on Saksamaa ettevõte Medi Gmbh, mis on üle poole sajandi tootnud ja arendanud meditsiinilisi kompressioonsukkasid veenihaiguste raviks ja ennetamiseks, samuti ka liigese tugesid ning proteese. CEP teeb oma asja suure südamega ja nii, et parim kvaliteet, toimivus ja ainulaadne mõju oleks Sinu jaoks garanteeritud.

Lisainformatsioon

Tarneaeg 2-5 päeva
Sugu Unisex

Toote märksõnad

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.

Andke oma kommentaar

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet
Hind