CEP Run 3.0 kompressioonpõlvikud

Kiirülevaade


 • CEP poolt patendeeritud meetod, optimaalse surve avaldamiseks lihastele, kiirendab vereringet ja suurendab lihaste jõudlust.

 • Kõrgtehnoloogiline ülesehitus tagab ideaalse sobivuse jalaga - villide tekkimise võimalus on viidud väga minimaalseks.

 • CEP 3.0 põlvikud stabiliseerivad jalga ja vähendavad tõhusalt lihasvibratsiooni - aitab vähendada vigastuste tekkimise võimalust.

  Sääre ümbermõõt
  M III (32-38 cm)
  M IV (39-44 cm)
  M V (45-50 cm)
  N II (25-31 cm)
  N III (32-38 cm)
  N IV (39-44 cm)

54,95 €

* Nõutud väljad

54,95 €

Must

Suure pildi vaatamiseks tee pildil topeltklikk

Zoom Suumi välja
Suumi sisse

Rohkem vaateid

Detailid

CEP RUN 3.0 KOMPRESSIOONPÕLVIKUD - VAIELDAMATULT PARIM JOOKSUSOKK!

CEP Run 3.0 kompressioonpõlvikute puhul on tegemist tootega, mida suudab iga sportlane täielikult nautida. CEP 3.0 seeria põlvikute puhul on kasutatud tõeliselt täpset MEDI kompressiooni, mis sobib ideaalselt kasutamiseks nii sportides kui ka kiiremaks taastumiseks enne või pärast sportimist. MEDI kompressioon parandab vereringet jalas ning kompressiooni stimuliseerivad ja stabiliseerivad omadused muudavad jala liikumised tuntavalt täpsemaks ning dünaamilisemaks. MEDI kompressioon aitab parandada vereringet, mis tagab jalgadele optimaalse toitainete varustamise - suurem jõudlus ja kiirem taastumine. CEP Run 3.0 kompressioonpõlvikud aitavad vähendada vigastustesse sattumise ohtu, tagavad jalgade stabiilsuse ja suurendavad jala turvatunnet. Antud CEP kompressioonpõlvikute tõeliselt headeks omadusteks on ka selle anatoomiline sobivus ning tõeliselt hea niiskuse ja soojuse juhtimine. CEP 3.0 kompressioonpõlvikud sobituvad täiuslikult ja ümbritsevad jalga nagu teine nahk - unusta villid ja muuda oma jooksmiskogemus veelgi postiivsemaks.

CEP RUN 3.0 KOMPRESSIOONPÕLVIKUTE KASUTAMISE EELISED

Enne sportimist

Kasutades CEP Run 3.0 kompressioonpõlvikuid enne treeningut aktiveeruvad teie jalalihased ja väheneb vigastustesse sattumise oht.

Sportimise ajal

CEP Run 3.0 kompressioonpõlvikud stabiliseerivad teie jalalihaseid, vähendavad lihaspinget (muudavad jala tuntavalt kergemaks) ja aitavad jalalihastel sportimise ajal kiiremini taastuda (piimhape eemaldub lihastest kiiremini, suurendades sellega lihaste jõudlust).

Pärast sportimist

CEP Run 3.0 kompressioonpõlvikud kiirendavad lihaste taastumisaega. Kompressioonpõlvikuid kasutades on puhkeoleku vereringe kuni 30% tavapärasest kiirem - kiirem ainevahetus ja tekkinud jääkainete eemaldamine.

Lisainformatsioon

Tarneaeg 2-5 päeva
Sugu Unisex

Toote märksõnad

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.

Andke oma kommentaar

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet
Hind