Kiirülevaade

Põlvikud CS Oxygen 

Suurused:  
- T1 (35-38)
- T2 (39-41)
- T3 (42-44)
- T4 (45-47)

39,90 €

* Nõutud väljad

39,90 €

Compressport põlvikud CS OXYGEN

Suure pildi vaatamiseks tee pildil topeltklikk

Zoom Suumi välja
Suumi sisse

Rohkem vaateid

  • Compressport põlvikud CS OXYGEN
  • Compressport põlvikud CS OXYGEN

Detailid

COMPRESSPORT® -  meditsiinilise taustaga kvaliteettoode!

COMPRESSPORT
 on keskendunud vaid kompressioontoodetele. Kasutatakse kõrgeima kvaliteediga materjale, kogu tootmine on Euroopas. Toodete surveastmed testitakse Šveitsis Salzmann grupi poolt, tooted vastavad Oeko-Tex 100 standardile.

Kompressioontooted parandavad vere tsirkulatsiooni lihastes. Toime seisneb selles, et kompressiooni tulemusena sulguvad pindmised veenid, mis omakorda põhjustavad vereringe intensiivistumise lihase süvaveenides. Tänu sellele kiireneb ainevahetuse jääkproduktide neutraliseerimine, mis võimaldab lihaskiudude mikrovigastuste vältimist ja/või leevendamist .
Kasutusala on väga lai - nii sportimisel, enne sporti, kui ka peale spordiga tegelemist, nii harrastajad kui ka tippsportlased. Väga paljud sportlased on maininud kompressioontoodete kasutamist reisimisel (autosõit, lendamine).

Põlvikud CS Oxygen 

Spetsiaalselt loodud tippsportlastele võistluste ajal kasutamiseks. Äärmiselt peenikesed kiud tagavad kerguse, vastupidavuse ja pehmuse mugavaimaks kasutamiseks. Põlvikud on nii kerged, et peaaegu ei tunnegi neid jalas. Tänu biokeraamilisele kangale on põlvikutel ülihea termoregulatsioon, mis ei aja jalga hingistama. Põlvikud kuivavad väga kiiresti, seega saate neid alati vajalikul hetkel kasutada. 


Suurused:  
- T1 (35-38)
- T2 (39-41)
- T3 (42-44)
- T4 (45-47)

Lisainformatsioon

Tarneaeg 2-5 päeva
Sugu Unisex

Toote märksõnad

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.

Andke oma kommentaar

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet
Hind