Saatmine

Tellitud kaup saadetakse Sinuni Smartposti, Omniva postkontori, Post24, DPD kulleri või DPD pakipoe teenuse kaudu. Toodete juures olevas lisainformatsiooni lahtris leiab tarneinfo, kus on näidatud antud toote eeldatav tarneaeg. Laosolevad tooted toimetame üldjuhul kohale 2-5 tööpäeva jooksul sõltuvalt valitud tarneviisist. Kauba, mida kohapeal laos ei ole, toimetame tellijani üldjuhul kuni 2 nädala jooksul. Kiire soovi korral tasub alati üle küsida toote saadavus ja kokkuleppel ning sobivusel on võimalik mõningaid tooteid kätte saada kasvõi samal päeval. 

Tarneaeg ja kohaletoimetamise tingimused

5.1. Vastavalt toote olemusele ja kaalule on võimalik tooted kätte toimetada viiel (5) erineval viisil:
5.1.1. Tooted toimetatakse Teenuse kasutajani (tellimuses märgitud kättetoimetamise aadressile) Eesti Vabariigi piires Omniva postiteenusega toote juurde kirjutatud aja jooksul. Sellise kättetoimetamise viisi korral tasub transpordi kulud Teenuse osutaja kui tellimuse summa on suurem kui 35 eurot. Kui tellimuse summa on alla 35 euro, siis peab Teenuse kasutaja tasuma 4 eurot;
5.1.2. Tooted toimetatakse Teenuse kasutaja poolt valitud kaubanduskeskuse SmartPOST-i pakiautomaati toote juurde kirjutatud aja jooksul. Sellise kättetoimetamise viisi korral tasub transpordi kulud Teenuse osutaja kui tellimuse summa on suurem kui 35 eurot. Kui tellimuse summa on alla 35 euro, siis peab Teenuse kasutaja tasuma 2,5 eurot kui soovib kauba kohaletoimetamist SmartPostiga;
5.1.3. Tooted toimetatakse Teenuse kasutajani (tellimuses märgitud kättetoimetamise aadressile) Omniva pakiautomaati toote juurde kirjutatud aja jooksul. Sellise kättetoimetamise viisi korral tasub transpordi kulud Teenuse osutaja kui tellimuse summa on suurem kui 35 eurot. Kui tellimuse summa on alla 35 euro, siis peab Teenuse kasutaja tasuma 2,5 eurot kui soovib kauba kohaletoimetamist Post24 pakiautomaati.
5.1.4. Tooted toimetatakse Teenuse kasutajani (tellimuses märgitud kättetoimetamise aadressile) Eesti Vabariigi piires DPD kulleriga toote juurde kirjutatud aja jooksul. Sellise kättetoimetamise viisi korral tasub transpordi kulud Teenuse osutaja kui tellimuse summa on suurem kui 70 eurot. Kui tellimuse summa on alla 70 euro, siis peab Teenuse kasutaja tasuma 5 eurot;
5.1.5. Tooted toimetatakse Teenuse kasutaja poolt valitud DPD pickup jaama toote juurde kirjutatud aja jooksul. Sellise kättetoimetamise viisi korral tasub transpordi kulud Teenuse osutaja kui tellimuse summa on suurem kui 35 eurot. Kui tellimuse summa on alla 35 euro, siis peab Teenuse kasutaja tasuma 3 eurot kui soovib kauba kohaletoimetamist DPD Pickup teenusega. 

Toodete tagastamine

7.1.1. Sokid.ee-st ostetud toodetele kehtib kolmekümne (30) kalendripäevane tagastusõigus.
7.1.2. Toodete tagastamiseks kohustub Teenuse kasutaja kõigepealt Teenuse osutajaga e-maili teel ühendust võtma ning Teenuse osutaja lepib Teenuse kasutajaga kokku tagastamise vormi.
7.1.3. Tagasi saadetud tooted peavad olema: avamata originaalpakendis ning sobilikud uuesti müümiseks, tagastatud kolmekümne (30) kalendripäeva jooksul arvates nende kättesaamisest, koopiaga tellimusest või arvest.
7.1.4. Toodete tagastamisega kaasnevad kulud kannab Teenuse kasutaja.
7.1.5. Toodete tagastamisel kohustub Teenuse osutaja kandma Teenuse kasutajale tagasi toodete eest tasutud summa hiljemalt neljateistkümne (14) kalendripäeva jooksul arvates toodete Teenuse osutajale tagastamisest. Raha kantakse üle samale arvelduskontole, kust toimus selle laekumine Teenuse osutajale.