Kiirülevaade


  • Innovatiivne MEDI kompressiooniprofiil kiirendab optimaalselt vereringet jalgades - kiirem ainevahetus kindlustab jalalihastele maksimaalse hapniku ja toitained.

  • Kõrgtehnoloogiline ülesehitus ja materjalide kooslus tagab ideaalse sobivuse jalaga - põlvikud püsivad paigal, ei libise ja ei tekita ville.

  • CEP kompressioonpõlvikud stabiliseerivad jalga ja vähendavad tõhusalt lihasvibratsiooni.

Tavahind: 54,95 €

Special Price 49,90 €

* Nõutud väljad

Tavahind: 54,95 €

Special Price 49,90 €

CEP 80's kompressioonpõlvikud

Suure pildi vaatamiseks tee pildil topeltklikk

Zoom Suumi välja
Suumi sisse

Rohkem vaateid

  • CEP 80's kompressioonpõlvikud
  • CEP 80's kompressioonpõlvikud
  • Suuruste tabel

Detailid

CEP 80'S KOMPRESSIOONPÕLVIKUD  - ÜLIMALT TÕHUS KOMPRESSIOON JA VÄGA STIILNE RETRO VÄLIMUS!

CEP 80's kompressioonpõlvikute puhul on tegemist tootega, mida suudab iga inimene täielikult nautida. Selle välimus hõlmab endas kõrgtehnoloogilise ülesehituse ja ülimalt stiilse 80-ndate välimuse. CEP 80's kompressioonpõlvikute puhul on kasutatud ülimalt täpset MEDI kompressiooni, mis sobib ideaalselt kasutamiseks nii sportides kui ka kiiremaks taastumiseks enne või pärast füüsilist sooritust. MEDI kompressioon parandab optimaalselt vereringet jalgades ning kompressiooni stimuleerivad ja stabiliseerivad omadused muudavad jala liikumised tuntavalt täpsemaks ja dünaamilisemaks. Antud CEP kompressioonpõlvikute üheks väga heaks omaduseks on ka selle materjalide kooslus, mis teeb kompressioonpõlvikud ülimalt vastupidavaks. CEP 80's kompressioonpõlvikute valmistamisel on kasutatud spetsiaalset Smart Dry niiti, mille isoleerivad ja jahutavad omadused, koos HeiQ Smart Temperature tehnoloogiaga, tagavad väga hea soojuse ja niiskuse juhtivuse ning ideaalse sobivuse jalaga - unusta villid ja paku oma jalgadele maksimaalset mugavust.

CEP 80'S KOMPRESSIOONPÕLVIKUTE KASUTAMISE EELISED

Enne sportimist

Kasutades CEP 80's kompressioonpõlvikuid enne treeningut aktiveeruvad teie jalalihased ja väheneb vigastustesse sattumise oht.

Sportimise ajal

CEP 80's kompressioonpõlvikud stabiliseerivad teie jalalihaseid, vähendavad lihaspinget (muudavad jala tuntavalt kergemaks) ja aitavad jalalihastel sportimise ajal kiiremini taastuda (piimhape eemaldub lihastest kiiremini, suurendades sellega lihaste jõudlust).

Pärast sportimist

CEP 80's kompressioonpõlvikud kiirendavad lihaste taastumisaega. Kompressioonpõlvikuid kasutades on puhkeoleku vereringe kuni 30% tavapärasest kiirem - kiirem ainevahetus ja tekkinud jääkainete eemaldamine.

CEP KOMPRESSIOONTOODETE PARIMAD OMADUSED

Tõhusalt parandatud vereringlus

Parem hapniku ja toitainete sisaldus lihastes suurendab jõudlust ja vastupidavust sportides.

stability technology.jpg

Optimeeritud stabiilsus

Naharepseptorite aktiveerimine stabiliseerib tõhusalt jalalihaseid ja suurendab inimese kehatunnetust. CEP kompressioontoodete stabiliseeriv omadus aitab liigestel isereguleerimist soodustada.

regeneration.jpg

Taastavad omadused

CEP kompressioontooted aitavad kiiremini eemaldada metaboolseid jäätmeid, et kiirendada energiavarude taastumist lihastes.

anatoomiline disain.jpg

Anatoomiline disain

Täiuslikult disainitud anatoomiline sobivus kaitseb jalga nagu teine nahk ja vähendab tõhusalt villide tekkimise võmalust.

KUIDAS VALIDA ENDALE SOBIV SUURUS?

CEP 80's kompressioonpõlvikute õige suuruse valimisel tuleb juhinduda sääreümbermõõdust!

KUIDAS CEP KOMPRESSIOONPÕLVIKUID LIHTSASTI JALGA PANNA?

https://www.youtube.com/watch?v=LXMYEYJs-kY

HOOLDUSJUHEND

CEP pakub kõrgtehnoloogilisi ja kõrge kvaliteediga tooteid - ainult nõuetekohane hooldus võib tagada piiramatu toimimise pikema aja jooksul.


MATERJAL
17% elastaan
83% polüamiid

CEP Compression Sportswear on Saksamaa ettevõte, mis toodab innovaatilisi kvaliteetseid kõrgtehnoloogilisi kompressioontehnoloogial põhinevaid spordiriideid. Absoluutselt kõik pakutavad tooted on enne turulejõudmist läbinud põhjaliku tootearenduse ja testimise. CEP kompressioontooted on pälvinud ülimalt positiivse tagasiside - neid kasutavad ka paljud maailma tippsportlased, mis on suur tunnustus kvaliteedile. CEP on oma tootesegmendis olnud turuliider tänu üle 60 aasta pikkusele kogemusele. CEPi brändi omanikuks on Saksamaa ettevõte Medi Gmbh, mis on üle poole sajandi tootnud ja arendanud meditsiinilisi kompressioonsukkasid veenihaiguste raviks ja ennetamiseks, samuti ka liigese tugesid ning proteese. CEP teeb oma asja suure südamega ja nii, et parim kvaliteet, toimivus ja ainulaadne mõju oleks Sinu jaoks garanteeritud.

Lisainformatsioon

Tarneaeg 2-5 päeva
Sugu Unisex

Toote märksõnad

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.

Andke oma kommentaar

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet
Hind